Fotbal la tv

12.04.2024 / VINERI la TV
Liga Echipa 1 Ora Echipa 2 Post tv
Romania Liga I Grupă retrogradare UTA 1:3 Hermannstadt | |
2. Bundesliga Hertha Berlin 2:0 LIVE Hansa Rostock
2. Bundesliga Greuther Fuerth 1:1 LIVE FC Kaiserslautern
Romania Liga I Grupă campionat CS U Craiova 1:0 LIVE Farul | |
Bundesliga Augsburg 21:30:00 Union Berlin Prima PPV3
Segunda División Leganes 21:30:00 Espanyol
Serie A Lazio 21:45:00 Salernitana | |
La Liga Real Betis 22:00:00 Celta | Prima PPV1
Ligue 1 Metz 22:00:00 Lens Prima PPV2
13.04.2024 / SÂMBĂTĂ la TV
Liga Echipa 1 Ora Echipa 2 Post tv
România Liga II Playoffs promovare Csikszereda Miercurea Ciuc 12:00:00 Corvinul Hunedoara
2. Bundesliga SC Paderborn 07 14:00:00 Karlsruher SC
Premier League Newcastle 14:30:00 Tottenham Hotspur | |
La Liga Atletico Madrid 15:00:00 Girona | |
Serie A Lecce 16:00:00 Empoli Prima PPV1
Bundesliga Borussia Monchengladbach 16:30:00 Borussia Dortmund | | Prima PPV2
Bundesliga Bayern Munich 16:30:00 FC Cologne |
Premier League Nottingham Forest 17:00:00 Wolves | Prima PPV3
Premier League Manchester City 17:00:00 Luton Town | |
Romania Liga I Grupă retrogradare Voluntari 17:00:00 Otelul Galati | |
Eredivisie PSV 17:30:00 Vitesse
Ligue 1 Strasbourg 18:00:00 Reims Prima PPV1
Süper Lig Besiktas 19:00:00 Samsunspor Prima PPV2
Serie A Torino 19:00:00 Juventus | |
Bundesliga VfB Stuttgart 19:30:00 Eintracht Frankfurt | Prima PPV3
Premier League AFC Bournemouth 19:30:00 Manchester United | |
La Liga Mallorca 19:30:00 Real Madrid | |
Eredivisie AZ Alkmaar 19:45:00 RKC Waalwijk
Romania Liga I Grupă retrogradare FC Universitatea Cluj 21:30:00 Petrolul | |
Serie A Bologna 21:45:00 Monza |
La Liga Cadiz 22:00:00 Barcelona | |
Ligue 1 Rennes 22:00:00 Toulouse | Prima PPV1
14.04.2024 / DUMINICĂ la TV
Liga Echipa 1 Ora Echipa 2 Post tv
România Liga II Playoffs promovare FC Unirea 2004 Slobozia 11:00:00 Gloria Buzău | |
Serie A Napoli 13:30:00 Frosinone | |
Romania Liga I Grupă retrogradare FC Botoşani 13:30:00 Craiova 1948 | |
Prima Ligă Scoțiană Ross County 14:00:00 Rangers
Ligue 1 Le Havre 14:00:00 Nantes | |
Prima Ligă Championship Play-offs Club Brugge 14:30:00 Antwerp
La Liga Las Palmas 15:00:00 Sevilla | Prima PPV1
Eredivisie Fortuna Sittard 15:30:00 Feyenoord
Premier League West Ham United 16:00:00 Fulham | |
Premier League Liverpool 16:00:00 Crystal Palace | |
Serie A Sassuolo 16:00:00 AC Milan | |
Bundesliga SV Darmstadt 98 16:30:00 SC Freiburg Prima PPV2
La Liga Granada 17:15:00 Deportivo Alaves | Prima PPV3
Eredivisie Ajax 17:45:00 Twente
Romania Liga I Grupă retrogradare Dinamo București 18:15:00 Poli Iași | |
Bundesliga Bayer Leverkusen 18:30:00 Werder Bremen
Premier League Arsenal 18:30:00 Aston Villa |
Süper Lig Fatih Karagumruk 19:00:00 Fenerbahce Prima PPV2
La Liga Athletic Bilbao 19:30:00 Villarreal |
Prima Ligă Championship Play-offs Anderlecht 19:30:00 Union S.Gilloise Prima PPV3
Romania Liga I Grupă campionat CFR Cluj 21:00:00 FCSB | |
Serie A Inter 21:45:00 Cagliari | |
Ligue 1 Lyon 21:45:00 Brest |
La Liga Real Sociedad 22:00:00 Almeria |
15.04.2024 / LUNI la TV
Liga Echipa 1 Ora Echipa 2 Post tv
România Liga II Playoffs promovare CS Mioveni 17:30:00 Comunal Selimbar | |
Serie A Fiorentina 19:30:00 Genoa | |
Süper Lig Alanyaspor 20:00:00 Galatasaray
Romania Liga I Grupă campionat Rapid București 20:30:00 Sepsi Sfântu Gheorghe | |
Segunda División Alcorcon 21:30:00 Villarreal B
Serie A Atalanta 21:45:00 Verona | |
Premier League Chelsea 22:00:00 Everton | |
La Liga Osasuna 22:00:00 Valencia | |
16.04.2024 / MARŢI la TV
Liga Echipa 1 Ora Echipa 2 Post tv
Liga Campionilor UEFA - Sferturi de finală Borussia Dortmund 22:00:00 Atletico Madrid | |
Liga Campionilor UEFA - Sferturi de finală Barcelona 22:00:00 Paris Saint Germain | |
17.04.2024 / MIERCURI la TV
Liga Echipa 1 Ora Echipa 2 Post tv
Cupa României - 1 Corvinul Hunedoara 19:00:00 Voluntari |
Liga Campionilor UEFA - Sferturi de finală Manchester City 22:00:00 Real Madrid | |
Liga Campionilor UEFA - Sferturi de finală Bayern Munich 22:00:00 Arsenal | |
18.04.2024 / JOI la TV
Liga Echipa 1 Ora Echipa 2 Post tv
Cupa României - 1 Otelul Galati 20:30:00 FC Universitatea Cluj |
20.04.2024 / SÂMBĂTĂ la TV
Liga Echipa 1 Ora Echipa 2 Post tv
FA Cup - Manchester City 19:15:00 Chelsea
21.04.2024 / DUMINICĂ la TV
Liga Echipa 1 Ora Echipa 2 Post tv
FA Cup - 1 Coventry City 17:30:00 Manchester United
La Liga Real Madrid 22:00:00 Barcelona | |